Záhradná architektúra

V oblasti záhradnej architektúry zastrešujeme činnosti

Spracovanie projektovej dokumentácie

Kompletná projektová dokumentácia od štúdie po realizačný projekt pre krajinárske úpravy. Riešime  súkromné záhrady, bytové domy, obytné terasy, firemné areály a rozlohou menšie parkové celky. Projekty spracovávame pre fyzické osoby, stavebné a záhradnícke firmy, architektov.

Návrh záhradných a doplnkových stavieb

V rámci projektu záhrady riešime ideové návrhy a materiálové riešenie pre záhradné domčeky, letné kuchynky, sauny, detské domčeky, pergoly, konštrukcie na drevo a pod.

Návrhy a projektová dokumentácia technických prvkov

V rámci projektu záhrady riešime okrem výsadieb vedenie chodníkov, osvetlenia, vodných prvkov, sedenia, ohnísk a prvkov drobnej architektúry.

Realizácia záhrady

Založenie záhrady na 3 spôsoby:

* Realizácia záhrady na kľúč - zabezpečíeme terénne úpravy, závlahový systém, správne založenie záhonu a výsadbu rastlinného materiálu, dokončenie záhonov do finálnej podoby, založenie trávniku. Výrobu techninckých prvkov ako terasy, chodníky, kvetináče na mieru, vodné prvky, kamenné prvky, lavičky apod riešime v spolupráci s miestnymi remeselnými dodávateľmi

* Čiastočné realizačné práce - zabezpečíme požadovanú časť napr.terénne úpravy a trávnik, pomôžeme s dodaním rozmiestnením rastlín a ostatné rieši zákazník svojpomocne prípadne iné kombinácie prác

* Svojpomocná realizácia - spracujeme projekt záhrady a založenie rieši zákazník svojpomocne, vieme ponuknúť autorský dozor, kedy pomôžeme s dodržaním idey a technickými riešeniami priamo na mieste. Hodinová sadzba autorského dozoru je 20e/h + dopravné 0,50eur/km z Pezinka. Autorský dozor projektu je možný aj v prípade ak navrhnutú záhradu realizuje iná záhradnícka firma.

Konzultácie na mieste

Nepotrebujete celý projekt záhrady ? Neviete ako začať ? Trápite sa s nepoddajným miestom na záhrade ? Možno je pre Vás vhodná forma poradenstvo na mieste. Máme vedomosti a skúsenosti, ktoré radi posunieme a dopomôžeme k dobrému výsledku. Služba je spoplatnená sumou 40e/hod + dojazd na miesto 0,40 Eurocent na km z Pezinka.