O nás

Sme záhradnícka firma s dlhoročnými skúsenosťami. V dobre zohratom tíme záhradný architekt a šikovní záhradníci vytvárame nové záhrady s dôrazom na detail a remeselnú zručnosť.

kruh2

Profesionálne návrhy záhrad

Záhradnej architektúre sa venujeme už 15 rokov a stále nás to baví, pre túto prácu máme vášeň. Ťažiskom našej tvorby sú rodinné záhrady. Väčšinu našich realizácii projektujeme od začiatku a dodávame službu komplexne od projektu po realizáciu.

Proces založenia novej záhrady začína jej návrhom a následne projektom. Počúvame očakávania, predstavy a vkladáme našu kreativitu a získané poznatky a skúsenosti. Aj preto venujeme prvotnému stretnutiu dostatok času, pýtame sa a načrtáme predbežné možnosti.

Prácu vykonávame profesionálne a starostlivo vyberáme aj prípadných subdodávateľov. Pre návrhy ktoré odprezentujeme prinesieme vždy aj možnosť technickej realizovateľnosti. Radi umiestňujeme do záhrad originálne kusy z jednotlivých prvkov. Niekedy sa potom z takéhoto kusu stane ozdoba záhrady. Keď záhrada po založení funguje a pulzuje v nej život je to ocenenie našej snahy a práce.