O nás

Sme menšia záhradnícka firma. Pracujeme v zložení záhradný architekt + záhradní realizátori. Venujeme sa komplexným návrhom záhrad s následnou realizáciou.

skica

Profesionálne návrhy záhrad

Záhradnej architektúre sa venujeme už 15 rokov a stále nás to baví a máme pre túto prácu vášeň. Ťažiskom tvorby sú rodinné záhrady. S rešpektom pristupujeme ku každému novému projektu. Ceníme si možnosť pretvoriť kus zeme, ktorý budú v ďaľších rokoch užívať ľudia, priatelia, rodiny… Keď záhrada po založení funguje a pulzuje v nej život je to ocenenie našej snahy a práce.

Proces založenia novej záhrady začína jej návrhom a následne projektom. Pracujeme s Vašími očakávaniami, predstavami a vkladáme našu kreativitu a získane poznatky a skúsenosti. Aj preto venujeme prvotnému stretnutiu dostatok času, pýtame sa a načrtáme predbežné možnosti.

Prácu vykonávame profesionálne a starostlivo vyberáme aj prípadných subdodávateľov. Pre návrhy ktoré odprezentujeme prinesieme vždy aj možnosť technickej realizovateľnosti. Radi umiestňujeme do záhrad originálne kusy z jednotlivých prvkov. Niekedy sa potom z takéhoto kusu stane dominanta záhrady.